Robsten.org
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robsten.org

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yunanistan Dergisi Röportajı

2 posters
YazarMesaj
beyzayy
Administrator
Administrator
beyzayy

Yunanistan Dergisi Röportajı Empty
MesajKonu: Yunanistan Dergisi Röportajı   Yunanistan Dergisi Röportajı Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 6:12 pm

RÖPORTAJ

Başvuru yapan bir sürü aktörün olduğu ve fanların senin oynamaman için 75 bin imza topladığı bir rolü oynamak nasıl bir duyguydu.?

Bir rol için seçmelere gittiğinde birçok mükemmel erkek gözönüne alınır, insanların kuşkulanmasını beklersin ama benim gerçekten umrumda değildi.

Seninle yatmak isteyen birçok kız olmalı bununla nasıl baş ediyorsun?

bilmiyorum. bir yerde kalmak için yeteri kadar vaktim olmuyor.sadece gazetecilerle görüşüyorum. ama çok garip ki 10 yaşındaki bir kız gelip bana " lütfen beni ısır !" diyebiliyor

ısırmaktan konu açılmışken sen kimi ısırmak isterdin ?

birini ısırabileceğimi düşünmemiştim. ısırmayı sevmem

Profilini yönetmek için bir ders aldımı? Fanların genç insanlar .çevrende sana ne yapman gereken nasıl olman gerektiğini söyleyen birileri oldumu?

evet! Beni medya karşısında profilimi nasıl yöneteceğimi öğrenmem için bir merkez'e gönderdiler. bence bu aptalca.muhtemelen ne istersem onu yaparım çünkü ben büyük ekrandaki bir vampirim. Kötü çocuk gibi bir imajımın olması gerekiyordu. bu çok gülünç o merkeze gittiğimde hatırlıyorum ,soruları karşısında neşeleniyordum rahatsız olmuş gibi görünüyorlardı.

senin için en önemli olan nedir. Oyunculukmu? müzisyenlikmi ?

ikiside benim için çok önemli .Sanırım ben onları ciddiye alıyorum. yani uzun zamandır müzik yazmıyordum. Ben başarılı bir filmde oynayıp sonra albüm çıkaran bir diğer aktör gibi olmak istemedim. Ben gerçekten çok iyi bir albüm kompoze etmek isterim. ama bazen bu aktörlük ile karşılaştırılamaz bile.

Ne tarz müzik yapmak istersin ? indie rock ? Folk?

Folky Rock !

Twilight OST için bir şarkı yaptın. Yönetmene onu yazması için istekte bulundunmu hiç ?

hımm , ben bunu çok uzun zaman önce yazmıştım. bir çalışan bunu yönetmene vermiş ve o da bir sahneye kurgulamış bana söylemeden. önceleri ben farkedemedim. Çok mutluydum ve onu yazarı bilinmeyen bir şarkı olarak ekletmeyi teklif ettim. ama market piyasası yüzünden kabul etmediler. bu benim resmi olarak kaydettiğim ilk şarkımdı.

Edward cullen olmadan önceki hayatın nasıldı?

geçen sene soho'da mükemmel bir dairem vardı. çatısına çıkıp manzarayı izleyebileceğiniz mükemmel bir yer müzik çaldım kaydetmeye çalıştım. ama sonra "little ashes" için ispanyaya gitmem gerekti ve herşey değişti. birşeyler için araştırma yaptığım ilk şeydi. filmi henzü görmedim ama iyi veya kötüyse bile kesinlikle oyunculuk hakkındaki görüşlerimi değiştirdi , daha itaatkar yaptı.

Soho'daki büyük apartmanın parasını nasıl ödedin ?

O kadarda büyük değildi. Aslında görebilecekleriniz arasında en küçük olanıydı ve boştu. sadece 2 bahçe sandalyesi vardı başka birşey yoktu. halı yok . ısıtma yok , banyo yok duş yapmak için ailemin evine gitmek zorunda kalırdım . ama yinede mükemmeldi. Sanırım yaşam stilim bohem tarzda ayrılmak zorunda kaldığımda çok üzüldüm.

Neden ayrıldın?

çünkü londrada bazı ıslah çalışmaları vardı. ve kira 5000 pound tutuyordu. tüm yıl boyunca amerika'da kaldım twilight'ı çekmek için. kısaca arkadaşlarımın kalması için oraya kira ödüyordum . bende ayrıldım .

Londrayı özledinmi?

evet , çok .iki gün önce oradaydım ve ne kadar özlediğime şaşırdım

Şimdi nerede yaşıyorsun?

hiçbiryerde.

Yani yine bohem bi çocukmu oldun?

evet , bazı yönlerden

gelecek 10 sene içinde vampir ola cağın için memnunmusun?

evet , ama o kadar uzayacağını sanmıyorum çünkü vampirler yaşlanmaz. yani bunu önümüzdeki 2 seneden fazla yapamam. bu çok saçma olurdu.

Kaç film için anlaşma imzaladın ?

3 film için. New moon şimdiden çekilmeye başladı

İnsanların vampirlere daha çok ilgi duyması hakkında ne düşünüyorsun?

bilmiyorum. bu domino fenomen'i gibi. biri başarılı oldumu herkez vampirler hakkında senaryolar yazmaya başlıyor.

Vampirleri seviyormusun?

evet, ama bazılarının vampirlerle ilgili herşeyi seviyorum diye düşünmesini anlayamıyorum. ilk Nosferatu 'yu sevmiştim bunun gibi şeyler.

Birşeylere bağımlımısın

Van morrison'a bağımlıyım!

En son beyzayy tarafından Ptsi Tem. 19, 2010 6:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
_ela_94
Administrator
Administrator

MesajKonu: Geri: Yunanistan Dergisi Röportajı   Yunanistan Dergisi Röportajı Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 6:16 pm

Paylaşım için teşekkürler
beyzayy
Administrator
Administrator
beyzayy

MesajKonu: Geri: Yunanistan Dergisi Röportajı   Yunanistan Dergisi Röportajı Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 6:19 pm

_ela_94 demiş ki:
Paylaşım için teşekkürler
ne demek bişeyler yapabildikse... lol! lol!

Yunanistan Dergisi Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası