Robsten.org
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robsten.org

AnasayfaPortalLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ailelerni Özlüyorlar..

YazarMesaj
>Prinzessin '<
Administrator
Administrator
>Prinzessin '<

Ailelerni Özlüyorlar.. Empty
MesajKonu: Ailelerni Özlüyorlar..   Ailelerni Özlüyorlar.. Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 1:25 pm

Ailelerni Özlüyorlar.. Untitled
Robert Pattinson, Kristen Stewart ve Taylor Lautner başlarının dikine gidemiyecekler çünkü aileleri sürekli bağlantıda.
Taylor ailesiyle zaman geçirmenin onun ayakları üzerinde durmasını sağladığını açıkladı. : " Sanırım sürekli ailemle vakit geçirmeyi isterim. Her zaman tercihim ailemle olmak, aile oyunları, aile yemekleri gibi, bu gerçekten iyi oluyor. Hala yapılması gerekenler listem var, 'çöpü dışarı at, çimenleri biç'.Benim gibi Kristen ve Robert'ta aile özlemi çekiyorlar."
Aynı zamanda Twilight çıktığından beri iyi ve kötü neler olduğunu soruldu.
Taylor: "İyi şey çok oldu, bir iki şey söylemek zor olur ama sanırım gezmek, dünyayı dolaştım.Tokyo,Sidney, Amerika'da her şehri gezdim ve bütün hayranlarla görüşmek çok güzel. Farkına vardığın şeylerden biri onların çok benzer oldukları, kendilerini adamış, çok hırslılar ve 'Vaay, destek görüyoruz' oluyorsun.Sanırım en iyisi bu oldu. En kötüsü? Bu zor bir seçim. Sanırım çok meşgul olmam çünkü ailemi ve arkadaşlarımı sık sık göremiyorum ama aynı zamanda setteki kişilerlede harika zaman geçiriyorum."

Ailelerni Özlüyorlar..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ailelerni Özlüyorlar..